4G LTE Option RK3399 Wall Mounted POE Touchscreen Full HD 17.3 inch Android Tablet
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Drive Interface: | USB Type C RJ45 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Drive Interface: | USB Type C |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Keyword: | 10 Inch POE Android Tablet |
|---|---|
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| Memory Capacity: | 2GB |
| Camera: | Front Camera |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Drive Interface: | USB Type C RJ45 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Charging Interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| CPU: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.6G |
|---|---|
| RAM: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Operation System: | Android 8.1 |
| Touch Screen: | 10-Point Capacitive Touch |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | Micro-USB |
| Drive Interface: | USB 3.0 |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 15.6" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core Cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Charging Interface: | Proprietary |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Repair |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Feature: | Waterproof |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Products Status: | New |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core Cortex A17,1.8G,RK3288 |