| Size: | 21 Inch Android Tablet Pc |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Brightness: | 250cd/m2 |
| Response Time: | 5ms |
| Ethernet: | Support |
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen 10 Points Touch |
|---|---|
| Size: | 32 Inch |
| Processor Manufacture: | RK3566 Quad Core Rockchip |
| Operating System: | Android |
| Ram: | 2GB/4GB |
| Storage: | 4GB+64GB |
|---|---|
| Charging Interface: | USB Type A |
| Displaysize: | 15.6 Inches |
| Cpu: | Quad Core Cor-tex A17,1.8G,RK3568 |
| Sim Slot: | 4G Flow Card |
| RAM: | 2GB/4GB |
|---|---|
| Usage: | Digital Poster Advertising Player |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Type: | Business Tablet PC, Industrial Tablet |
| Storage Capacity: | 16GB/32GB/64GB |
| Nfc: | Yes |
|---|---|
| Speaker: | Built In Speaker 2x 2w |
| Touch Type: | 10-Point Capacitive Touch |
| Rom Storage: | 32GB/64GB |
| Port: | Shenzhen |
| Earphone: | 3.5mm Earphone |
|---|---|
| Outer Frame: | Wooden-frame |
| Processor Type: | RK3576/RK3588 Octa Core |
| Install: | VESA Wall Mount 75*75/100*100 |
| Displaysize: | 32inches |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 |
| Connectivity: | Wi-Fi, BT |
| Earphone: | 3.5mm Earphone |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Size: | 24Inch |
|---|---|
| Brightness: | 350cd/m2 |
| CPU: | RK3399 |
| RAM: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Weight: | 500g |
|---|---|
| Camera: | 5MP Front Camera |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Keyword: | Advertising Display Android Tablet |
| Speaker: | 2*5W |
| Size: | 21.5Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3588S2 |
| System: | Android 13 |
| Ram: | 4GB |
| Rom: | 32GB |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Response Time: | 5ms |
| Input Voltage: | 12V/3A |