13.3 Inch all in one tablet computer Android 8.1 FHD 1920X1080 IPS Screen
| Screen: | 13.3 Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | Front Camera |
| Products Status: | New |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Screen: | 13.3 Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | Front Camera |
| Products Status: | New |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Warranty: | 3-Year |
|---|---|
| Charging Interface: | USB Type A |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core Cortex A53,1.5G |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor,outdoor,bus,taxi,shop Mall |
| Panel Size: | 18.5" |
| Max Resolution: | 1366*768 |
| Viewing Angle: | V: 89 H:89 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
|---|---|
| Camera: | Front Camera |
| Products Status: | New |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | QUAD Core |
| Panel: | IPS Screen, Waterproof |
|---|---|
| Camera: | Front Camera 5.0MP |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| Type: | Tablet PC, Industrial Tablet |
| Warranty: | 3-Year |
|---|---|
| Charging Interface: | USB Type A |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | Micro-USB |
| Drive Interface: | Micro USB |
| Features: | Printer /scanning |
|---|---|
| Size: | 15.6 Inch |
| Cpu: | J6412, RK3288, Rk3568, Intel Celeron J1900, Intel Celeron J6412, Intel I5, INTEL I3, Intel I7, Intel Celeron J1800 2.4ghz |
| Resolution: | 1920*1080,optional |
| Operating System: | Windows, Android |
| Model Number: | HP-P1561 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Cpu: | I5 3210M |
| Resolution: | 1920*1080 |
| Storage: | 4GB+64GB |
|---|---|
| Charging Interface: | USB Type A |
| Displaysize: | 15.6 Inches |
| Cpu: | Quad Core Cor-tex A17,1.8G,RK3568 |
| Sim Slot: | 4G Flow Card |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 10.1" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |