8Inch L-type Desktop Android Tablet RK3399 CPU Touch Screen Tablet for Restaurant Hotel
| Size: | 8 Inch |
|---|---|
| Processor: | RK3399 |
| RAM: | 2GB |
| Internal Memory: | 16GB |
| Operating System: | Android 8.1/9.0/10 |
| Size: | 8 Inch |
|---|---|
| Processor: | RK3399 |
| RAM: | 2GB |
| Internal Memory: | 16GB |
| Operating System: | Android 8.1/9.0/10 |
| CPU: | RK3568 |
|---|---|
| Operating System: | Android 11 |
| Display Resolution: | 1920*1080 |
| Internal Memory: | 32GB |
| RAM: | 4GB |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Drive Interface: | USB Type C RJ45 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Size: | 13.3 Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1280*800 |
| Keywords: | Desktop Android Tablet Pc |
|---|---|
| Colors: | Black, White |
| Memory: | 16/32GB |
| Ram: | 2GB/4GB |
| Interfaces: | RJ45, USB, DC IN, MicroSD Card |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 15.6inch |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP Rk3399 |
| Processor Type: | 6 Core |
| Screen Size: | 15.6Inch |
|---|---|
| RAM: | 4GB |
| ROM: | 64GB |
| Operating System: | Android 14/15 |
| Display Resolution: | 1920x1080 |
| Size: | 17.3Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 11 |
| RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Product Name: | Restaurant Ordering Tablet |
|---|---|
| Specialfeatures: | Pre-installed Restaurant Ordering Software, Multi-language Support, Durable Casing |
| Warranty: | 1-Year |
| System: | Android Optional |
| Type: | L-shape Android Tablet |
| Size: | 14 Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Processor: | RK3399 |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1280*800 |
| Size: | 15.6Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 11 |
| Ram: | 2GB |
| Rom: | 16GB |
| Product Name: | 10.1Inch L-shape Restaurant Ordering Tablet |
|---|---|
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen |
| Display Resolution: | 800*1280 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| Use: | Business |
| Size: | 14 Inch IPS Screen |
|---|---|
| Camera: | Binocular Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 ,RK3399 Optional |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| CPU: | Quad Core Cor-tex A17,1.8G,RK3288 |
| Operating System: | Android 8.1/10.0 |
| RAM: | 2GB |
| Internal Memory: | 16GB |
| CPU: | RK3399 |
|---|---|
| Operating System: | Android Optional |
| Display Resolution: | 800*1280 |
| Internal Memory: | 16GB |
| RAM: | 2GB |