15.6-Inch SEO NFC Retail Tablet Rockchip L-Shaped Android 11 Restaurant Menu Tablet
| Screen Size: | 15.6Inch |
|---|---|
| RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Operating System: | Android 6.0/7.1/8.0/9.0/10/11 |
| Display Resolution: | 1920x1080 |
| Screen Size: | 15.6Inch |
|---|---|
| RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Operating System: | Android 6.0/7.1/8.0/9.0/10/11 |
| Display Resolution: | 1920x1080 |
| Size: | 10.1 Inch |
|---|---|
| CPU: | Quad Core Cor-tex A17,1.8G,RK3288 |
| RAM: | 2GB |
| Internal Memory: | 16GB |
| Operating System: | Android 8.1/10.0 |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| System: | Android 7.1/8.0/9.0/10/11 |
| RAM: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| CPU: | RK3576S |
|---|---|
| Operating System: | Android Optional |
| Display Resolution: | 1920*1080 |
| Internal Memory: | 64GB |
| RAM: | 4GB |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP RK3399,Dual-core A72+quad-core A53 |
| Memory Capacity: | 2GB/16GB (4+32GB Optional) |
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen 10 Points Touch |
| Display Resolution: | 1280x800 |
| CPU: | RK3399 |
|---|---|
| Operating System: | Android Optional |
| Display Resolution: | 800*1280 |
| Internal Memory: | 16GB |
| RAM: | 2GB |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | DC |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera/Back Camera |
| Function: | NFC, Fingerprint Identification, QR Code Scan Etc// |
|---|---|
| Drive Interface: | Micro SD*1, USB TypeC*1, USB-A*1, SIM Card*1,HDMI*1 |
| Camera: | 2.0+5.0MP ,2.0+8.0MP ,5.0+13.0MP |
| Display Resolution: | IPS HD800*1280; IPS FHD 1920*1200 |
| Operating System: | Android 9.0 |
| Function: | NFC, Fingerprint Identification, QR Code Scan Etc// |
|---|---|
| Drive Interface: | Micro SD*1, USB TypeC*1, USB-A*1, SIM Card*1,HDMI*1 |
| Camera: | 2.0+5.0MP ,2.0+8.0MP ,5.0+13.0MP |
| Display Resolution: | IPS HD800*1280; IPS FHD 1920*1200 |
| Operating System: | Android 9.0 |
| Function: | NFC, Fingerprint Identification, QR Code Scan Etc// |
|---|---|
| Drive Interface: | Micro SD*1, USB TypeC*1, USB-A*1, SIM Card*1,HDMI*1 |
| Camera: | 2.0+5.0MP ,2.0+8.0MP ,5.0+13.0MP |
| Display Resolution: | IPS HD800*1280; IPS FHD 1920*1200 |
| Operating System: | Android 9.0 |
| Size: | 17 Inch |
|---|---|
| CPU: | N5095 |
| System: | Windows 10 |
| Ram: | 8GB |
| Rom: | 256GB |
| Panel: | IPS Screen, Waterproof |
|---|---|
| Camera: | Front Camera 5.0MP |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| Type: | Tablet PC, Industrial Tablet |
| Size: | 13.3Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 11 |
| Ram: | 2/4GB |
| Rom: | 16/32GB |