10.1inch L Shape AIO Tablet PC 4G LTE POE NFC RFID Touchscreen
| Size: | 10.1 Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1280*800 |
| Size: | 10.1 Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1280*800 |
| Warranty: | 3-Year |
|---|---|
| Charging Interface: | USB Type A |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| Warranty: | 3-Year |
|---|---|
| Charging Interface: | USB Type A |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Camera: | Front Camera |
| Processor: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.6G |
| Memory Capacity: | 2GB |
| Display Resolution: | 1280x800 |
| Size: | 18.5" |
|---|---|
| Processor: | RK3288,Quad-core A17,1.6G |
| Memory Capacity: | 2GB |
| Display Resolution: | 1366x768 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| Warranty: | 3-Year |
|---|---|
| Charging Interface: | USB Type A |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| Camera: | Front Camera Optional |
|---|---|
| Processor: | A64 |
| Memory Capacity: | 2GB/4G |
| Display Resolution: | 1280x800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| Size: | 24Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 12 |
| RAM: | 4/8 GB |
| ROM: | 64/128 GB |
| Size: | Custom Size |
|---|---|
| Memory: | 4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Hard Disk Capacity: | 32/64/128/256GB |
| Material: | Plastic |
| CPU: | I3 |
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Camera: | 2.0M/P,front Camera |
| Display Resolution: | 1280x800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| CPU: | Quad Core Cortex A17,1.6G,RK3288 |