New Design 15Inch 60Hz Desktop Pos Terminal 8+256GB N100 CPU Retail Pos Cash Register with Printer and Scanner
| Size: | 15Inch |
|---|---|
| CPU: | N100 |
| System: | Windows 10/11 |
| Ram: | 8GB |
| Rom: | 256GB |
| Size: | 15Inch |
|---|---|
| CPU: | N100 |
| System: | Windows 10/11 |
| Ram: | 8GB |
| Rom: | 256GB |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | DC |
| Drive Interface: | Usb |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| Processor Type: | RK3399 |
| Ram: | 2GB |
| Memory: | 16GB |
| Resolution: | 1280*800 |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Drive Interface: | USB Type C |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Warranty(Year): | 3-YEARS |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45, SD Card Slot, Type-c |
| Camera: | 5MP/2MP Optional Front, 13MP/5MP/8MP Optional Rear |
| Processor Manufacture: | Rockchip 3399 2.0Ghz |
| Display Resolution: | (higher Optional) |
| Size: | 13.3/15.6Inch |
|---|---|
| CPU: | Optional |
| Ram: | 2/4/8GB |
| Rom: | 16/32/64/128GB |
| System: | Windows 7/10,Android |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Drive Interface: | USB Type C |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Size: | 13.3 Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 Quad Core |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Size: | 19inch |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| System: | Android 11 |
| Touch Panel: | Capacitive Touch |
| Ram: | 2GB |
| Size: | 15.6Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| System: | Android 7.1/8.0/9.0/10 |
| Ram: | 2GB |
| Rom: | 16GB |
| Screen Size: | 15 Inch |
|---|---|
| Resolution: | 1024×768 |
| Brightness: | 400cd/m2 |
| Warranty: | 3 Years |
| Aspect Ratio: | 5:4 |
| Size: | 15.6 Inch Dual Screen |
|---|---|
| Operating System: | Android, Windows |
| CPU: | N2840, I3 3th Generation/N2840 |
| Memory: | 4GB DDR4 |
| Hard Disk Capacity: | 64GB |
| Model Number: | Q6 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Special Feature: | Support Customization |
| Size: | 15.6"LCD Panel |
|---|---|
| Processor Type: | RK3566 |
| Operating System: | Android 11 |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
| Ram: | 2/4GB |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.6G |
| Internal Memory: | 16GB |
| Touch Screen: | 10-Point Capacitive Touch |
| Panel: | 13.3"LCD Panel |