wall mount 10.1inch android tablet pc medical care wifi POE 4G LTE Camera call handle Nurse Call System for hospital Clinic
| Connectivity: | Wi-Fi, Blue-tooth |
|---|---|
| Resolution: | 1280*800 |
| Nfc: | Support |
| Wifi: | 802.11b/g/n |
| Contrast Ratio: | 800:1 |
| Connectivity: | Wi-Fi, Blue-tooth |
|---|---|
| Resolution: | 1280*800 |
| Nfc: | Support |
| Wifi: | 802.11b/g/n |
| Contrast Ratio: | 800:1 |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD Panel |
| Display Mode: | Normally Black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen |
| Product Name: | 10.1Inch L-shape Restaurant Ordering Tablet |
|---|---|
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen |
| Display Resolution: | 800*1280 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| Use: | Business |
| Function: | NFC, Fingerprint Identification, QR Code Scan Etc// |
|---|---|
| Drive Interface: | Micro SD*1, USB TypeC*1, USB-A*1, SIM Card*1,HDMI*1 |
| Camera: | 2.0+5.0MP ,2.0+8.0MP ,5.0+13.0MP |
| Display Resolution: | IPS HD800*1280; IPS FHD 1920*1200 |
| Operating System: | Android 9.0 |
| Function: | NFC, Fingerprint Identification, QR Code Scan Etc// |
|---|---|
| Drive Interface: | Micro SD*1, USB TypeC*1, USB-A*1, SIM Card*1,HDMI*1 |
| Camera: | 2.0+5.0MP ,2.0+8.0MP ,5.0+13.0MP |
| Display Resolution: | IPS HD800*1280; IPS FHD 1920*1200 |
| Operating System: | Android 9.0 |
| Function: | NFC, Fingerprint Identification, QR Code Scan Etc// |
|---|---|
| Drive Interface: | Micro SD*1, USB TypeC*1, USB-A*1, SIM Card*1,HDMI*1 |
| Camera: | 2.0+5.0MP ,2.0+8.0MP ,5.0+13.0MP |
| Display Resolution: | IPS HD800*1280; IPS FHD 1920*1200 |
| Operating System: | Android 9.0 |
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip Quda Core |
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen |
| Warranty(Year): | 2 Years |
|---|---|
| Drive Interface: | USB, RJ45, Micro-USB, SD Card Slot, OTG |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera 2.0 |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Size: | 13.3Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| System: | Android 8.1 |
| Ram: | 2/4GB |
| Rom: | 16/32GB |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD IPS Panel |
| Display Mode: | Normally Black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |
| CPU: | RK3568 |
|---|---|
| Operating System: | Android 11 |
| Display Resolution: | 1920*1080 |
| Internal Memory: | 32GB |
| RAM: | 4GB |
| Size: | 13.3Inch |
|---|---|
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| Operating System: | Android 6.0/8.1 |
| Memory Capacity: | 2/4GB |
| Memory: | 16/32GB |
| Size: | 15Inch |
|---|---|
| CPU: | N100 |
| System: | Windows 10/11 |
| Ram: | 8GB |
| Rom: | 256GB |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | DC |
| Drive Interface: | Usb |