| Size: | 15.6Inch |
|---|---|
| Processor Type: | RK3288/RK3566/RK3399/RK3568 |
| Operating System: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Size: | 15.6Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| System: | Android 11 |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| System: | Android Optional |
| Ram: | 2GB |
| Rom: | 16GB |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor,outdoor,bus,taxi,shop Mall |
| Panel Size: | 18.5" |
| Max Resolution: | 1366*768 |
| Viewing Angle: | V: 89 H:89 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | Micro-USB |
| Drive Interface: | USB 3.0 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Charging Interface: | DC |
| Drive Interface: | Usb |
| Camera: | Front Camera |
| Processor: | RK3288 Quad-core Processor |
|---|---|
| RAM: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| 4K Video Decoding Support: | Yes |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | Yes |
| Screen Size: | 15.6" |
| Display Type: | IPS |
| Type: | Portable Monitor |
| Cpu: | Quad Core 1.3 GHz |
|---|---|
| Color: | White Color |
| Call Handgrip: | Yes |
| Function: | NFC POE |
| Use: | Hospital |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 85/85/85/85(L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.264mm |
| Contrast Ratio: | 800:1 |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Screen Size: | 15.6 Inch |
|---|---|
| Color: | Black, Dark Grey |
| Resolution: | 3840 X2160 |
| Interface Type: | USB,HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch (optional ) |