2.0M/P Camera 10. Inch Wifi All In One Touch Screen PC 300cd/M2
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 10.1 Inch |
| Max Resolution: | 1280*800 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 10.1 Inch |
| Max Resolution: | 1280*800 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | Yes |
| Screen Size: | 8" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad Core Cortex A17 |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 15.6 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Model Number: | I1s |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Special Feature: | Support Customization |
| Model Number: | RS623 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Operating System: | Android, Windows |
| Model Number: | I8 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Certificate Standard: | CE ROHS |
| Model Number: | F1 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | Cnhopestar |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Operating System: | Android |
| Model Number: | Q6 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Operating System: | Android, Windows |
| Model Number: | HP-P1561 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Cpu: | I5 3210M |
| Resolution: | 1920*1080 |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | CNHOPESTAR |
| Function: | SDK |
| Screen Type: | LED |
| Operation System: | Windows |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | CNHOPESTAR |
| Function: | SDK |
| Screen Type: | LED |
| Operation System: | Windows |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | OEM |
| Function: | SDK |
| Screen Type: | LED, Capacitive Touch Screen |
| Operation System: | Windows, Android |
| Model Number: | A2 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Cpu: | In-tel N2840/Rockchip |
| Resolution: | 1366*768 |
| Screen Size: | 15.6 Inch IPS |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Interface Type: | VGA HDMI USB DC |
| Type: | Capacitive |