15.6 Inch Win 7/10 POS Terminal Cash Register 8 128GB Machine with Touch Screen and 58mm Printer Includes SDK Function
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | CNHOPESTAR |
| Function: | SDK |
| Screen Type: | LED |
| Operation System: | Windows |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | CNHOPESTAR |
| Function: | SDK |
| Screen Type: | LED |
| Operation System: | Windows |
| Features: | Printer /scanning |
|---|---|
| Size: | 15.6 Inch |
| Cpu: | J6412, RK3288, Rk3568, Intel Celeron J1900, Intel Celeron J6412, Intel I5, INTEL I3, Intel I7, Intel Celeron J1800 2.4ghz |
| Resolution: | 1920*1080,optional |
| Operating System: | Windows, Android |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Processor Main Frequency: | 1.3G |
| Optical Drive Type: | NO |
| Widescreen: | Yes |
| Screen Size: | 10" |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core Cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Type: | 1920*1080P,IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Charging Interface: | DC |
| Drive Interface: | Usb |
| Camera: | Front Camera |
| Storage: | 4GB+64GB |
|---|---|
| Charging Interface: | USB Type A |
| Displaysize: | 15.6 Inches |
| Cpu: | Quad Core Cor-tex A17,1.8G,RK3568 |
| Sim Slot: | 4G Flow Card |
| Cpu: | Quad Core 1.3 GHz |
|---|---|
| Color: | White Color |
| Call Handgrip: | Yes |
| Function: | NFC POE |
| Use: | Hospital |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | CNHOPESTAR |
| Function: | SDK |
| Screen Type: | LED |
| Operation System: | Windows |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Function: | SDK |
| Screen Type: | LED, LCD, Other |
| Operation System: | Linux, Android, Windows, Other |
| RAM: | 2GB DDR3, 4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | CnHopestar |
| Function: | SDK |
| Keyword: | 15.6 Inch Capacitive Touch Screen Cash Register All In One Pos Machine |
| Screen Size: | 15.6 Inch |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core Cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| Charging Interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core Cortex A53,1.5G |