OEM 7 Inch 1024*600 All In One Android Tablet Quad Core Smart Pad
| Camera: | Front Camera, Second Webcam, Front 0.3MP Rear 0.3MP |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | Octa Core |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam, Front 0.3MP Rear 0.3MP |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | Octa Core |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Operating System: | Android 13 |
| RAM: | 4GB |
| ROM: | 32GB |
| Touch: | 10-Point Capacitive Touch |
|---|---|
| Screen Size: | 10.1-inch |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| 360-Degree Visibility: | Yes |
| Size: | 10.1Inch |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 15" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Screen Size: | 12" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Processor Main Frequency: | 1.6Ghz |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Response Time: | 5ms |
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip Quda Core |
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen |
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display Resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Response Time: | 5ms |
| Input Voltage: | 12V/3A |
| Size: | 10. Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1280*800 |
| Size: | 15.6Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| System: | Android 14 |
| Ram: | 4GB |
| Rom: | 32GB |
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 Quad Core Processor |
| Processor Type: | Intel Atom |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Size: | 13.3 Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 Quad Core |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45(POE Optional) |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Display Resolution: | 1280x800 |