Wall Mount 5ms 27 Inch All In One Touchscreen Computer 0.227mm
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 27 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 170 /160 (H/V) |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 27 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 170 /160 (H/V) |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen |
| Model Number: | HPI7 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Memory: | 4GB DDR3, 8GB DDR3, 2GB DDR3, 16gb Ddr3 |
| Model Number: | F1 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | Cnhopestar |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Operating System: | Android |
| Model Number: | K14 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Operating System: | Android, Win7/10 |
| Model Number: | 6000 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM Hopestar |
| Cpu: | MTK6739 |
| Ram: | 1/2GB |
| Model Number: | 6000 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM Hopestar |
| Cpu: | MTK6739 |
| Ram: | 1/2GB |
| Model Number: | K14 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Operating System: | Android, Win7/10 |
| Model Number: | I9 Pos All In One |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Screen Size: | 15.6 Inches, 11.6inch 15inch 15.6inch Optional |
| Cpu: | Dual-core N2840 Dual-thread 2.16Ghz Processor |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | OEM |
| Model Number: | RS623 |
| Products Status: | New |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHZ |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | CnHopestar |
| Function: | SDK |
| Screen Type: | LED, Capacitive Touch Screen |
| Operation System: | Android, Windows |
| Model Number: | B1 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Cpu: | I3 |
| Resolution: | 1366*768 |
| Model Number: | Q6 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Special Feature: | Support Customization |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | CNHOPESTAR |
| Function: | SDK |
| Screen Type: | LED |
| Operation System: | Windows |
| Model Number: | I1S |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Certificate Standard: | CE ROHS |