Self-Service RK3566 Processor Tablet for Restaurant Ordering 13.3-Inch POE NFC RGB LED Light Bar 5MP Camera Android 11
| Size: | 13.3Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 11 |
| Ram: | 2/4GB |
| Rom: | 16/32GB |
| Size: | 13.3Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 11 |
| Ram: | 2/4GB |
| Rom: | 16/32GB |
| Size: | 15.6Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| System: | Android 14 |
| Ram: | 4GB |
| Rom: | 32GB |
| Rom Storage: | 32GB/64GB |
|---|---|
| Sim Slot: | Support |
| Rom: | 4GB |
| Cpu: | RK3588 Octa Core |
| Wifi: | 802.11b/g/n (2.4ghz&5.0Ghz Optional) |
| Camera: | Front Camera 2MP |
|---|---|
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP RK3288 |
| Memory Capacity: | 2GB/16GB (4+32GB Optional) |
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen 10 Points Touch |
| Display Resolution: | 1280x800 |
| Size: | 14Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| System: | Android 11 |
| Ram: | 2GB |
| Rom: | 16GB |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | DC |
| Drive Interface: | Mini-USB |
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen |
|---|---|
| Operating System: | Android |
| Rom: | 16/32GB |
| Input Voltage: | 12V/1.5A |
| Cpu: | RK3288 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 12" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |
| Poe: | Support |
|---|---|
| Connectivity: | Wi-Fi, Blue-tooth |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Wifi: | 802.11b/g/n |
| Processor Type: | RK3588 Rockchip |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| System: | Android 7.1/8.0/9.0/10/11 |
| RAM: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Size: | 10.36Inch |
|---|---|
| Screen: | Dual Screen |
| CPU: | RK3288 |
| System: | Android Optional |
| Ram: | 2GB |
| Size: | 13.3Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 11 |
| RAM: | 2GB |
| ROM: | 16GB |