15.6 Inch IPS Portable Monitor 1920*1080p 60Hz Wireless Touchscreen
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | Yes |
| Screen Size: | 15.6" |
| Display Type: | IPS |
| Type: | Portable Monitor |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | Yes |
| Screen Size: | 15.6" |
| Display Type: | IPS |
| Type: | Portable Monitor |
| Model Number: | HP-P1561 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Cpu: | I5 3210M |
| Resolution: | 1920*1080 |
| Size: | 15.6Inch |
|---|---|
| CPU: | N2840/RK3288 |
| System: | Windows/Android |
| Ram: | 2GB |
| Rom: | 16/32GB |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | CNHOPESTAR |
| Function: | SDK |
| Screen Type: | LED |
| Operation System: | Windows |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | CNHOPESTAR |
| Function: | SDK |
| Screen Type: | LED |
| Operation System: | Windows |
| Model Number: | A2 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Cpu: | In-tel N2840/Rockchip |
| Resolution: | 1366*768 |
| Screen Size: | 32 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Interface Type: | HDMI, Display Port |
| Type: | IR Touch , Capacitive Touch |
| Brightness: | 350cd/m2 (1000cd/m2, Optional) |
| Screen Size: | 42 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Interface Type: | HDMI, Display Port |
| Type: | Capacitive Touch |
| Brightness: | 350cd/m2 (1000cd/m2, Optional) |