Hopestar 15.6-Inch Ultra-Slim Full HD IPS Touch Screen Monitor for Commercial & Industrial Use
| Screen Size: | 15.6 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1920 X 1080 |
| Interface Type: | USB,HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Screen Size: | 15.6 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1920 X 1080 |
| Interface Type: | USB,HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Screen Size: | 15 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1920 X 1080 |
| Interface Type: | USB,Mini HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Screen Size: | 15 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1920 X 1080 |
| Interface Type: | USB,Mini HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Screen Size: | 15 Inch Gaming Portable Monitor Touch Screen |
|---|---|
| Resolution: | 1920 X 1080/4K Optional |
| Interface Type: | USB,Mini HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Brightness: | 300cd/m2 |
| Screen Size: | 15 Inch Gaming Portable Monitor Touch Screen |
|---|---|
| Resolution: | 1920 X 1080/4K Optional |
| Interface Type: | USB,Mini HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Brightness: | 300cd/m2 |
| Model Number: | HP-P1561 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Cpu: | I5 3210M |
| Resolution: | 1920*1080 |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | CNHOPESTAR |
| Function: | SDK |
| Screen Type: | LED |
| Operation System: | Windows |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | CNHOPESTAR |
| Function: | SDK |
| Screen Type: | LED |
| Operation System: | Windows |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | CNHOPESTAR |
| Function: | SDK |
| Screen Type: | LED |
| Operation System: | Windows |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | CNHOPESTAR |
| Function: | SDK |
| Screen Type: | LED |
| Operation System: | Windows |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Function: | SDK |
| Screen Type: | LED, LCD, Other |
| Operation System: | Linux, Android, Windows, Other |
| RAM: | 2GB DDR3, 4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | OEM |
| Function: | SDK |
| Screen Type: | LED, Capacitive Touch Screen |
| Operation System: | Windows, Android |
| Model Number: | A2 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Cpu: | In-tel N2840/Rockchip |
| Resolution: | 1366*768 |
| Screen Size: | 15.6 Inch IPS |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Interface Type: | VGA HDMI USB DC |
| Type: | Capacitive |
| Features: | Printer /scanning |
|---|---|
| Size: | 15.6 Inch |
| Cpu: | J6412, RK3288, Rk3568, Intel Celeron J1900, Intel Celeron J6412, Intel I5, INTEL I3, Intel I7, Intel Celeron J1800 2.4ghz |
| Resolution: | 1920*1080,optional |
| Operating System: | Windows, Android |