Supermarket Checkout All-in-one Touch Screen Cash Register 15.6inch Self-Service Kiosk POS Terminal with NFC QR Payment
| Size: | Optional 15.6"/18.5/21.5 |
|---|---|
| RAM: | 8GB DDR3 |
| Memory: | SSD 128GB |
| CPU: | I5 |
| Resolution: | 1366*768 |
| Size: | Optional 15.6"/18.5/21.5 |
|---|---|
| RAM: | 8GB DDR3 |
| Memory: | SSD 128GB |
| CPU: | I5 |
| Resolution: | 1366*768 |
| Size: | 5.5Inch |
|---|---|
| CPU: | MT6580 |
| System: | Windows/Android |
| Ram: | 2/4GB |
| Rom: | 16/32GB |
| Screen Size: | 15.6'' |
|---|---|
| Processor: | I3 |
| RAM: | 4GB |
| Rom: | 64GB |
| Operating System: | Windows7/10, Android |
| Size: | 5.45Inch |
|---|---|
| CPU: | MT8766V |
| System: | Android 11 |
| Ram: | 2/4GB |
| Rom: | 16/32GB |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 15" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 15" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip Quda Core |
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen |
| Screen Size: | 15.6Inch |
|---|---|
| RAM: | 4GB |
| ROM: | 64GB |
| Operating System: | Android 14/15 |
| Display Resolution: | 1920x1080 |
| Size: | 15.6 Inch Screen |
|---|---|
| CPU: | I5 |
| System: | Windows7/10/11 |
| Ram: | 8GB |
| Rom: | 128GB |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | DC |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera/Back Camera |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 Type-c |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | USB Type C |
| Drive Interface: | USB Type C |
| Size: | 21.5Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3588S2 |
| System: | Android 13 |
| Ram: | 4GB |
| Rom: | 32GB |
| Touch Panel: | 10-Point Capacitive Touch |
|---|---|
| Color: | Black,White |
| Cpu: | Quad Core Cor |
| Wifi: | 802.11b/g/n (2.4ghz&5.0Ghz Optional) |
| Resolution: | 1280 X 800 Pixels |
| Size: | 10. Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1280*800 |