15.6Inch N2840 POS Machine Touch Screen POS Terminal for Retail Store and Restaurant
| Size: | 15.6Inch |
|---|---|
| CPU: | N2840/RK3288 |
| System: | Windows/Android |
| Ram: | 2GB |
| Rom: | 16/32GB |
| Size: | 15.6Inch |
|---|---|
| CPU: | N2840/RK3288 |
| System: | Windows/Android |
| Ram: | 2GB |
| Rom: | 16/32GB |
| Size: | 13.3/15.6Inch |
|---|---|
| CPU: | I3 |
| System: | Windows 7/10 |
| Ram: | 4GB |
| Rom: | 64GB |
| Model Number: | N1 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM Hopestar |
| Cpu: | MT8766V/WB4 |
| Ram: | 2/3/4gb |
| Size: | 15Inch |
|---|---|
| CPU: | N100 |
| System: | Windows 10/11 |
| Ram: | 8GB |
| Rom: | 256GB |
| Size: | 11.6 Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 11 |
| Ram: | 4 GB |
| Rom: | 32 GB |
| Size: | 14Inch Dual Screen |
|---|---|
| CPU: | I3 |
| System: | Windows7 |
| Ram: | 4GB |
| Rom: | 64GB |
| Size: | 15.6 Inch Dual Screen |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| System: | Windows7 |
| Ram: | 2GB |
| Rom: | 32GB |
| Size: | 17 Inch |
|---|---|
| CPU: | N5095 |
| System: | Windows 10 |
| Ram: | 8GB |
| Rom: | 256GB |
| Size: | 15.6+14Inch Dual Screen |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| System: | Windows7/10 |
| Ram: | 2GB |
| Rom: | 32GB |
| Size: | 15.6 Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| System: | Windows 7 |
| Ram: | 8 GB |
| Rom: | 128 GB |
| Size: | 15.6 Inch |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| System: | Windows 7 |
| Ram: | 2 GB |
| Rom: | 32/64 GB |
| Size: | 15.6 Inch |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| System: | Windows 7/10 |
| Ram: | 2 GB |
| Rom: | 32 GB |
| Size: | 15Inch |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| System: | Windows/Android |
| Ram: | 2GB |
| Rom: | 32GB |
| Size: | 15.6 Inch Dual Screen |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| System: | Windows 7/10,Android |
| Ram: | 4 GB |
| Rom: | 64 GB |
| Features: | Printer /scanning |
|---|---|
| Size: | 15.6 Inch |
| Cpu: | J6412, RK3288, Rk3568, Intel Celeron J1900, Intel Celeron J6412, Intel I5, INTEL I3, Intel I7, Intel Celeron J1800 2.4ghz |
| Resolution: | 1920*1080,optional |
| Operating System: | Windows, Android |