15.6inch android 14 tablet pc wall mount touch screen RK3576 Commercial Display
| Size: | 15.6 Inch Android Tablet Pc |
|---|---|
| Application: | Commercial Advertising Display |
| Brightness: | 250cd/m2 |
| Response Time: | 5ms |
| Ethernet: | Support |
| Size: | 15.6 Inch Android Tablet Pc |
|---|---|
| Application: | Commercial Advertising Display |
| Brightness: | 250cd/m2 |
| Response Time: | 5ms |
| Ethernet: | Support |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Drive Interface: | USB Type C RJ45 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Drive Interface: | USB Type C |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | DC |
| Drive Interface: | Mini-USB |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core Cortex A53,1.5G |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | DC |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera/Back Camera |
| Screen: | 13.3 Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | Front Camera |
| Products Status: | New |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Warranty: | 3-Year |
|---|---|
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| Processor Main Frequency: | 1.8GHz |
| CPU: | RK3576S |
|---|---|
| Operating System: | Android Optional |
| Display Resolution: | 1920*1080 |
| Internal Memory: | 64GB |
| RAM: | 4GB |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP RK3288,Dual-core A72+quad-core A53 |
| Memory Capacity: | 2GB+16GB |
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen 10 Points Touch |
| CPU: | RK3568 |
|---|---|
| Operating System: | Android 11 |
| Display Resolution: | 1920*1080 |
| Internal Memory: | 32GB |
| RAM: | 4GB |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHz |
| Size: | 13.3 Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 Quad Core |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam, Front 0.3MP Rear 0.3MP |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | Octa Core |