RK3288 All In One Android Tablet
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Processor Type: | Quad Core |
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen |
| Display Resolution: | 1280x800 |
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Processor Type: | Quad Core |
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen |
| Display Resolution: | 1280x800 |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Operating System: | Android 13 |
| RAM: | 4GB |
| ROM: | 32GB |
| Size: | 15.6Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| System: | Android 14 |
| Ram: | 4GB |
| Rom: | 32GB |