18.5inch TFT Android Advertising Player / 0.297mm Android Media Player Pc
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor,outdoor,bus,taxi,shop Mall |
| Panel Size: | 18.5" |
| Max Resolution: | 1366*768 |
| Viewing Angle: | V: 89 H:89 |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor,outdoor,bus,taxi,shop Mall |
| Panel Size: | 18.5" |
| Max Resolution: | 1366*768 |
| Viewing Angle: | V: 89 H:89 |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| System: | Android 7.1/8.0/9.0/10/11 |
| RAM: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Drive Interface: | USB Type C RJ45 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone SIM Card Slot |
|---|---|
| Charging Interface: | USB Type A |
| Touch: | 10-Point Capacitive Touch |
| Products Status: | Stock |
| Ram: | 2GB/4GB |
| Display Resolution: | 1920x1080 |
|---|---|
| Operating System: | Android 6.0 |
| Products Status: | Stock |
| Weight: | 2kg |
| Screen Size: | 17.3" |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Drive Interface: | USB Type C RJ45 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | DC |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera/Back Camera |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| System: | Android 13 |
| Ram: | 4GB |
| Rom: | 32GB |
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip Quda Core |
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen |
| Warranty(Year): | 2 Years |
|---|---|
| Drive Interface: | USB, RJ45, Micro-USB, SD Card Slot, OTG |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera 2.0 |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Warranty(Year): | 3-Year |
|---|---|
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | DC |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera/Back Camera |
| Warranty: | 3-Year |
|---|---|
| Charging Interface: | USB Type A |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| Function: | NFC, Fingerprint Identification, QR Code Scan Etc// |
|---|---|
| Drive Interface: | 1*Type-C Charger,1*Sim Card Slot,1*TF Card Slot,1*Earphone Jack,1*RS485 Port |
| Camera: | 2.0+5.0MP ,2.0+8.0MP ,5.0+13.0MP |
| Processor Manufacture: | MT6753 Octa-core 1.6GHz; |
| Display Resolution: | 1280x800, 1920x1200 Optional |
| Size: | 13.3 Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 Quad Core |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Function: | NFC, Fingerprint Identification, QR Code Scan Etc// |
|---|---|
| Drive Interface: | 1*Type-C Charger,1*Sim Card Slot,1*TF Card Slot,1*Earphone Jack,1*RS485 Port |
| Camera: | 2.0+5.0MP ,2.0+8.0MP ,5.0+13.0MP |
| Processor Manufacture: | RK3399(ARM Quad Core A53+Dual Core A72) |
| Display Resolution: | 1280x800, 1920x1200 Optional |