14 Inch RK3288 RK3399 All In One Android Tablet LTE Wifi Touch
| Size: | 14 Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | Binocular Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 Quad Core |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Size: | 14 Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | Binocular Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 Quad Core |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1920x1080 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
|---|---|
| Camera: | Front Camera |
| Products Status: | New |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | QUAD Core |
| Size: | 10.1 Inch IPS |
|---|---|
| Processor: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1280*800 |
| Operating System: | Android 9.0 |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Drive Interface: | USB Type C |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Processor: | RK3288 Quad-core Processor |
|---|---|
| RAM: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| 4K Video Decoding Support: | Yes |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone SIM Card Slot |
|---|---|
| Charging Interface: | USB Type A |
| Touch: | 10-Point Capacitive Touch |
| Products Status: | Stock |
| Ram: | 2GB/4GB |
| Warranty: | 3-Year |
|---|---|
| Charging Interface: | USB Type A |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Feature: | Waterproof |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
| Processor Type: | RK3288 Quad Core Cortex A17 |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Drive Interface: | USB Type C |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Function: | NFC, Fingerprint Identification, QR Code Scan Etc// |
|---|---|
| Drive Interface: | Micro SD*1, USB TypeC*1, USB-A*1, SIM Card*1,HDMI*1 |
| Camera: | 2.0+5.0MP ,2.0+8.0MP ,5.0+13.0MP |
| Display Resolution: | IPS HD800*1280; IPS FHD 1920*1200 |
| Operating System: | Android 9.0 |
| Function: | NFC, Fingerprint Identification, QR Code Scan Etc// |
|---|---|
| Drive Interface: | Micro SD*1, USB TypeC*1, USB-A*1, SIM Card*1,HDMI*1 |
| Camera: | 2.0+5.0MP ,2.0+8.0MP ,5.0+13.0MP |
| Display Resolution: | IPS HD800*1280; IPS FHD 1920*1200 |
| Operating System: | Android 9.0 |
| Camera: | Front Camera 2MP |
|---|---|
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP RK3288 |
| Memory Capacity: | 2GB/16GB (4+32GB Optional) |
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen 10 Points Touch |
| Display Resolution: | 1280x800 |
| Memory Capacity: | 2GB/4GB |
|---|---|
| Sim Slot: | 4G Flow Card |
| ROM: | 16GB/32GB |
| Use: | Restaurant Othering |
| Drive Interface: | USB HD-MI RJ45 Type-c |
| Function: | NFC, Fingerprint Identification, QR Code Scan Etc// |
|---|---|
| Drive Interface: | Micro SD*1, USB TypeC*1, USB-A*1, SIM Card*1,HDMI*1 |
| Camera: | 2.0+5.0MP ,2.0+8.0MP ,5.0+13.0MP |
| Display Resolution: | IPS HD800*1280; IPS FHD 1920*1200 |
| Operating System: | Android 9.0 |
| Function: | NFC, Fingerprint Identification, QR Code Scan Etc// |
|---|---|
| Drive Interface: | Micro SD*1, USB TypeC*1, USB-A*1, SIM Card*1,HDMI*1 |
| Camera: | 2.0+5.0MP ,2.0+8.0MP ,5.0+13.0MP |
| Display Resolution: | IPS HD800*1280; IPS FHD 1920*1200 |
| Operating System: | Android 9.0 |