21.5 Inch RK3288 RK3399 All In One Touch Screen PC 4G LCD Wall Mount
| Type: | 1920*1080P,IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Type: | 1920*1080P,IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Processor Main Frequency: | 1.3G |
| Optical Drive Type: | NO |
| Widescreen: | Yes |
| Screen Size: | 10" |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Charging Interface: | DC |
| Drive Interface: | Usb |
| Camera: | Front Camera |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHz |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | USB Type C |
| Drive Interface: | USB Type C |
| Features: | Printer /scanning |
|---|---|
| Size: | 15.6 Inch |
| Cpu: | J6412, RK3288, Rk3568, Intel Celeron J1900, Intel Celeron J6412, Intel I5, INTEL I3, Intel I7, Intel Celeron J1800 2.4ghz |
| Resolution: | 1920*1080,optional |
| Operating System: | Windows, Android |