Octa Core 1.5GHZ 13.3 Inch Android Tablet Digital Signage With RJ45 Wifi Touchscreen
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 Type-c |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Operating System: | Android 8.1/9.0/10/11 |
|---|---|
| Multiple Usage Scenarios: | Meeting Room Scheduler, Digital Signage Display, Smart Home Control Panel, Employee Check-in Terminal, Interactive Information Kiosk |
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| LED Status Lights: | Surrounding LED Status Lights |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Charging Interface: | Proprietary |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Repair |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Response Time: | 5ms |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | DC |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera/Back Camera |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | DC |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera/Back Camera |
| Warranty: | 3-Year |
|---|---|
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| Processor Main Frequency: | 1.8GHz |
| Processor: | Quad-core Rockchip |
|---|---|
| Memory: | 4GB+32GB |
| Support Interface: | USB*2 / RJ45 / SD |
| Weight: | 1.5KG |
| Led Light: | 4 Sides Light Bar |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | Yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad Core Cortex A7 |
| Size: | 14 Inch IPS Screen |
|---|---|
| Camera: | Binocular Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 ,RK3399 Optional |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Size: | 10.1 Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1280*800 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Feature: | Waterproof |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Products Status: | New |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | Yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad Core Cortex A7 |
| Size: | 14 Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Processor: | RK3399 |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1280*800 |