IPS Portable Hopestar Monitor 15 Inch USB Type C HDMI Inputs For PS4 Switch
| Screen Size: | 15.6 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1920 X 1080 |
| Interface Type: | USB,HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Screen Size: | 15.6 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1920 X 1080 |
| Interface Type: | USB,HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Size: | 13.3Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 11 |
| RAM: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Panel: | IPS Screen, Waterproof |
|---|---|
| Camera: | Front Camera 5.0MP |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| Type: | Tablet PC, Industrial Tablet |
| Warranty(Year): | 3-Year |
|---|---|
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
| Processor Manufacture: | Quad Core Cortex A17,1.6G,RK3288 |
| Memory Capacity: | 2GB/16GB (4+32GB Optional) |
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Camera: | Front Camera |
| Processor: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.6G |
| Memory Capacity: | 2GB |
| Display Resolution: | 1280x800 |
| Warranty: | 3-Year |
|---|---|
| LED Light Bar: | LED Light Bar With RGB And Mixed Color |
| VESA: | 75*75 MM |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| Panel: | IPS Screen, Waterproof |
|---|---|
| Camera: | Front Camera 5.0MP |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| Operating System: | Android 8.1,10.1 |
| Type: | Tablet PC, Industrial Tablet |
| Operating System: | Android 8.1/9.0/10/11 |
|---|---|
| Multiple Usage Scenarios: | Meeting Room Scheduler, Digital Signage Display, Smart Home Control Panel, Employee Check-in Terminal, Interactive Information Kiosk |
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| LED Status Lights: | Surrounding LED Status Lights |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| Warranty: | 3-Year |
|---|---|
| Charging Interface: | USB Type A |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45(POE Optional) |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Display Resolution: | 1280x800 |
| Size: | 13.3 Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1280*800 |
| Size: | 11.6 Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 11 |
| Ram: | 4 GB |
| Rom: | 32 GB |
| Size: | 7-55Inch Optional |
|---|---|
| CPU: | A64/RK3128/RK3288/RK3399/RK3566 CPU Optional |
| System: | Android Optional |
| Resolution: | 1280x800/1920x1080 |
| Camera: | Front Camera |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Feature: | Waterproof |
| Drive Interface: | USB Type C RJ45 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Processor Type: | Quad Core |
| Size: | 10.1 Inch IPS |
|---|---|
| Processor: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1280*800 |
| Operating System: | Android 9.0 |