Rockchip RK3399 10inch Android 7.0 Tablet Pc Wall Mount Touch Screen Pc
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 10.1 |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 10.1 |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | DC |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera/Back Camera |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | DC |
| Drive Interface: | Mini-USB |
| Display Resolution: | 1920x1080 |
|---|---|
| Operating System: | Android 6.0 |
| Products Status: | Stock |
| Weight: | 2kg |
| Screen Size: | 17.3" |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | Micro-USB |
| Drive Interface: | Micro USB |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Response Time: | 5ms |
| Size: | 14 Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Processor: | RK3399 |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1280*800 |
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Camera: | Front Camera |
| Processor: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.6G |
| Memory Capacity: | 2GB |
| Display Resolution: | 1280x800 |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP RK3399,Dual-core A72+quad-core A53 |
| Memory Capacity: | 2GB/16GB (4+32GB Optional) |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP RK3288,Dual-core A72+quad-core A53 |
| Memory Capacity: | 2GB/16GB (4+32GB Optional) |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHz |
| Size: | 10.1 Inch IPS |
|---|---|
| Processor: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1280*800 |
| Operating System: | Android 9.0 |
| Warranty: | 3-Year |
|---|---|
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| Processor Main Frequency: | 1.8GHz |