10.1 Inch L Type RK3128 All In One Android Tablet 10 Points Touch Screen
| Size: | 14 Inch IPS Screen |
|---|---|
| Camera: | Binocular Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 ,RK3399 Optional |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Size: | 14 Inch IPS Screen |
|---|---|
| Camera: | Binocular Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 ,RK3399 Optional |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Size: | 10. Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1280*800 |
| CPU: | RK3576S |
|---|---|
| Operating System: | Android Optional |
| Display Resolution: | 1920*1080 |
| Internal Memory: | 64GB |
| RAM: | 4GB |
| CPU: | RK3568 |
|---|---|
| Operating System: | Android 11 |
| Display Resolution: | 1920*1080 |
| Internal Memory: | 32GB |
| RAM: | 4GB |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Charging Interface: | Proprietary |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Repair |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | DC |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera/Back Camera |
| Camera: | Front Camera 2MP |
|---|---|
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP RK3288 |
| Memory Capacity: | 2GB/16GB (4+32GB Optional) |
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen 10 Points Touch |
| Display Resolution: | 1280x800 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Feature: | Waterproof |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Products Status: | New |
| Size: | 15.6inch/21.5inch/24inch/32inch Optional |
|---|---|
| Application: | Commercial Advertising Display |
| Brightness: | 250cd/m2 |
| Response Time: | 5ms |
| Ethernet: | Support |
| CPU: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.6G |
|---|---|
| RAM: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Operation System: | Android 8.1 |
| Touch Screen: | 10-Point Capacitive Touch |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Feature: | Waterproof |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
| Processor Type: | RK3288 Quad Core Cortex A17 |
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Processor Type: | Quad Core |
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen |
| Display Resolution: | 1280x800 |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 Type-c |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |