Octa Core 1.5GHz Android 6.0 Tablet 17 Inch All In One Touchscreen Pc
| Display Resolution: | 1920x1080 |
|---|---|
| Operating System: | Android 6.0 |
| Products Status: | Stock |
| Weight: | 2kg |
| Screen Size: | 17.3" |
| Display Resolution: | 1920x1080 |
|---|---|
| Operating System: | Android 6.0 |
| Products Status: | Stock |
| Weight: | 2kg |
| Screen Size: | 17.3" |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD Panel |
| Display Mode: | Normally Black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 10.1" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Drive Interface: | USB Type C RJ45 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 12" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 27 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 170 /160 (H/V) |
| Model Number: | K14 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Operating System: | Android, Win7/10 |
| Model Number: | I9 Pos All In One |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Screen Size: | 15.6 Inches, 11.6inch 15inch 15.6inch Optional |
| Cpu: | Dual-core N2840 Dual-thread 2.16Ghz Processor |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | OEM |
| Model Number: | RS623 |
| Products Status: | New |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHZ |
| Model Number: | B1 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Cpu: | I3 |
| Resolution: | 1366*768 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
|---|---|
| Camera: | Front Camera |
| Products Status: | New |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | QUAD Core |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 15" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core Cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| Charging Interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |