RJ45 lcd 802.11b/g/n WiFi All In One Touch Screen PC 2.0GHz 13 inch
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 15.6 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Model Number: | I1s |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Special Feature: | Support Customization |
| Model Number: | I1S |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Certificate Standard: | CE ROHS |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | CNHOPESTAR |
| Function: | SDK |
| Screen Type: | LED |
| Operation System: | Windows |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | CNHOPESTAR |
| Function: | SDK |
| Screen Type: | LED |
| Operation System: | Windows |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Function: | SDK |
| Screen Type: | LED, LCD, Other |
| Operation System: | Linux, Android, Windows, Other |
| RAM: | 2GB DDR3, 4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| Processor Type: | RK3399 |
| Ram: | 2GB |
| Memory: | 16GB |
| Resolution: | 1280*800 |
| Size: | 14 Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | Binocular Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 Quad Core |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| CPU: | Quad Core Cor-tex A17,1.8G,RK3288 |
| Operating System: | Android 8.1/10.0 |
| RAM: | 2GB |
| Internal Memory: | 16GB |
| Model Number: | Q6 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Special Feature: | Support Customization |
| Size: | 15Inch |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| System: | Windows/Android |
| Ram: | 2GB |
| Rom: | 32GB |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Camera: | Front Camera Optional |
|---|---|
| Processor: | A64 |
| Memory Capacity: | 2GB/4G |
| Display Resolution: | 1280x800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |