Android 8.1 NFC RFID 10.1" All In One Touch Screen PC With LED Light
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | Yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad Core Cortex A7 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | Yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad Core Cortex A7 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | Yes |
| Screen Size: | 8" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad Core Cortex A17 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | Yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad Core Cortex A7 |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45(POE Optional) |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Display Resolution: | 1280x800 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Processor Main Frequency: | 1.3G |
| Optical Drive Type: | NO |
| Widescreen: | Yes |
| Screen Size: | 10" |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Drive Interface: | USB Type C RJ45 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 12" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 10.1" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 10.1 Inch |
| Max Resolution: | 1280*800 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 15" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 Type-c |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core Cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| Processor Type: | RK3399 |
| Ram: | 2GB |
| Memory: | 16GB |
| Resolution: | 1280*800 |