10.1inch L Shape AIO Tablet PC 4G LTE POE NFC RFID Touchscreen
| Size: | 10.1 Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1280*800 |
| Size: | 10.1 Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1280*800 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Screen Size: | 12" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Processor Main Frequency: | 1.6Ghz |
| Camera: | 5MP+13MP With Flash And Auto Focus |
|---|---|
| Support The Frequency: | 13.56 MHz |
| Operating System: | Android 7.0-8.0 |
| Network: | Wifi, GSM, 4g, 3G, Support 2G,3G,4G And Wifi |
| Resolution: | 1280x800, 1920x1200 Optional |
| Function: | NFC, Fingerprint Identification, QR Code Scan Etc// |
|---|---|
| Drive Interface: | 1*Type-C Charger,1*Sim Card Slot,1*TF Card Slot,1*Earphone Jack,1*RS485 Port |
| Camera: | 2.0+5.0MP ,2.0+8.0MP ,5.0+13.0MP |
| Processor Manufacture: | RK3399(ARM Quad Core A53+Dual Core A72) |
| Display Resolution: | 1280x800, 1920x1200 Optional |
| Function: | NFC, Fingerprint Identification, QR Code Scan Etc// |
|---|---|
| Drive Interface: | 1*Type-C Charger,1*Sim Card Slot,1*TF Card Slot,1*Earphone Jack,1*RS485 Port |
| Camera: | 2.0+5.0MP ,2.0+8.0MP ,5.0+13.0MP |
| Processor Manufacture: | RK3399(ARM Quad Core A53+Dual Core A72) |
| Display Resolution: | 1280x800, 1920x1200 Optional |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 10.1 |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Warranty: | 3-Year |
|---|---|
| Charging Interface: | USB Type A |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | Micro-USB |
| Drive Interface: | Micro USB |
| Warranty: | 3-Year |
|---|---|
| Charging Interface: | USB Type A |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| ROM: | 16GB |
|---|---|
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| Size: | 10.1Inch |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| LED Colors: | Multiple Colors (red For Occupied, Green For Available) |
| Size: | 15 Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3188 Quad Core Processor, Clocked 1.6 |
| RAM: | 1GB DDR3 |
| ROM: | 8GB |
| Operation System: | Android 5.1 |
| Function: | NFC, Fingerprint Identification, QR Code Scan Etc// |
|---|---|
| Drive Interface: | 1*Type-C Charger,1*Sim Card Slot,1*TF Card Slot,1*Earphone Jack,1*RS485 Port |
| Camera: | 2.0+5.0MP ,2.0+8.0MP ,5.0+13.0MP |
| Processor Manufacture: | MT6753 Octa-core 1.6GHz; |
| Display Resolution: | 1280x800, 1920x1200 Optional |
| Function: | NFC, Fingerprint Identification, QR Code Scan Etc// |
|---|---|
| Drive Interface: | 1*Type-C Charger,1*Sim Card Slot,1*TF Card Slot,1*Earphone Jack,1*RS485 Port |
| Camera: | 2.0+5.0MP ,2.0+8.0MP ,5.0+13.0MP |
| Processor Manufacture: | MT6753 Octa-core 1.6GHz; |
| Display Resolution: | 1280x800, 1920x1200 Optional |
| Function: | NFC, Fingerprint Identification, QR Code Scan Etc// |
|---|---|
| Drive Interface: | 1*Type-C Charger,1*Sim Card Slot,1*TF Card Slot,1*Earphone Jack,1*RS485 Port |
| Camera: | 2.0+5.0MP ,2.0+8.0MP ,5.0+13.0MP |
| Processor Manufacture: | RK3399(ARM Quad Core A53+Dual Core A72) |
| Display Resolution: | 1280x800, 1920x1200 Optional |
| Function: | NFC, Fingerprint Identification, QR Code Scan Etc// |
|---|---|
| Drive Interface: | Micro SD*1, USB TypeC*1, USB-A*1, SIM Card*1,HDMI*1 |
| Camera: | 2.0+5.0MP ,2.0+8.0MP ,5.0+13.0MP |
| Display Resolution: | IPS HD800*1280; IPS FHD 1920*1200 |
| Operating System: | Android 9.0 |