17 Inch Poe NFC L-style Desktop Restaurant Ordering Android Tablet PC for POS Retail
| Screen Size: | 17.3" |
|---|---|
| CPU: | RK3366 |
| Operation System: | Android 11 |
| RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Screen Size: | 17.3" |
|---|---|
| CPU: | RK3366 |
| Operation System: | Android 11 |
| RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Keywords: | Desktop Android Tablet Pc |
|---|---|
| Colors: | Black, White |
| Memory: | 16/32GB |
| Ram: | 2GB/4GB |
| Interfaces: | RJ45, USB, DC IN, MicroSD Card |
| Material: | Metal |
|---|---|
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen |
| Poe: | Yes |
| Keywords: | Medical Android Tablet PC |
| Memory Capacity: | 16GB/32GB |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone SIM Card Slot |
|---|---|
| Charging Interface: | USB Type A |
| Touch: | 10-Point Capacitive Touch |
| Ram: | 2GB/4GB |
| ROM Storage: | 32GB/64GB |
| Warranty: | 3-Year |
|---|---|
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| Processor Main Frequency: | 1.8GHz |
| Weight: | 500g |
|---|---|
| Camera: | 5MP Front Camera |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Keyword: | Advertising Display Android Tablet |
| Speaker: | 2*5W |
| CPU: | RK3568 |
|---|---|
| Operating System: | Android 11 |
| Display Resolution: | 1920*1080 |
| Internal Memory: | 32GB |
| RAM: | 4GB |
| Security: | Fingerprint Sensor |
|---|---|
| Network: | Wired / WIFI / 3G 4G 5G (optional) |
| Installation: | Desktop, Wall Mount |
| Key Words: | Tablet Pc Android 14inch |
| Osd Language: | Multi OSD Language |
| CPU: | RK3576S |
|---|---|
| Operating System: | Android Optional |
| Display Resolution: | 1920*1080 |
| Internal Memory: | 64GB |
| RAM: | 4GB |
| Size: | 13.3Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3288 |
| Operating System: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| RAM: | 2GB/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Name: | L Shape Desktop Android Tablet Pc |
|---|---|
| Os: | Android 11 |
| RAM/ROM: | 2GB+16GB/4GB+32GB |
| Screen: | Capacitive Touch Screen |
| Application: | Bank Hotel Restaurant Ordering |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD Panel |
| Display Mode: | Normally Black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |
| Aspect Ratio: | 16:10 |
|---|---|
| Touch Screen: | 10-Point Capacitive Touch |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
| System: | Android 8.1/9.0/10/11/13 |
| Nfc: | Support |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Response Time: | 5ms |
| Input Voltage: | 12V/3A |
| Memory: | 2GB+16GB |
|---|---|
| Nfc: | Support |
| Touch Screen: | Yes |
| Function: | NFC,POE |
| Usage: | Smart Office Business Kids Education Learn Gaming Ads Player |