NFC RJ45 tablet pc android All In One Android Tablet pc wall mounted pc
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Brightness: | 250cd/m2 |
| Response Time: | 5ms |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Brightness: | 250cd/m2 |
| Response Time: | 5ms |
| Poe: | Optional |
|---|---|
| Wifi: | 802.11b/g/n |
| Ram: | 2GB/4GB |
| Screen Size: | 8/10 Inches |
| Touch Panel: | 10-Point Capacitive Touch |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone SIM Card Slot |
|---|---|
| Charging Interface: | USB Type A |
| Touch: | 10-Point Capacitive Touch |
| Products Status: | Stock |
| Ram: | 2GB/4GB |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 15.6inch |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP Rk3399 |
| Processor Type: | 6 Core |
| Size: | 14 Inch IPS Screen |
|---|---|
| Camera: | Binocular Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 ,RK3399 Optional |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen 10 Points Touch |
|---|---|
| Size: | 32 Inch |
| Processor Manufacture: | RK3566 Quad Core Rockchip |
| Operating System: | Android |
| Ram: | 2GB/4GB |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Charging Interface: | Proprietary |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Repair |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Drive Interface: | USB Type C RJ45 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| System: | Android 11 |
|---|---|
| Resolution: | 1280x800 |
| Touch Panel: | 10-Point Capacitive Touch |
| Network: | Enthernet / 3G / 4G |
| Camera: | Front |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 |
| Connectivity: | Wi-Fi, BT |
| Earphone: | 3.5mm Earphone |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Processor: | Quad-core Rockchip |
|---|---|
| Memory: | 4GB+32GB |
| Support Interface: | USB*2 / RJ45 / SD |
| Weight: | 1.5KG |
| Led Light: | 4 Sides Light Bar |
| Processor: | Quad-core Rockchip |
|---|---|
| Memory: | 2GB+16GB |
| Support Interface: | USB*2 / RJ45 / SD |
| Weight: | 1.5KG |
| Led Light: | 4 Sides Light Bar |
| Size: | 10.1 Inch |
|---|---|
| CPU: | Quad Core Cor-tex A17,1.8G,RK3288 |
| RAM: | 2GB |
| Internal Memory: | 16GB |
| Operating System: | Android 8.1/10.0 |