350cd/M2 24 Inch Android Tablet Poe Android Tablet Wall Mount With Hdmi Usb
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
|---|---|
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Warranty: | 3 Years |
| RAM: | 2GB |
| SD Card Slot: | SD Card(Max 32GB) |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
|---|---|
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Warranty: | 3 Years |
| RAM: | 2GB |
| SD Card Slot: | SD Card(Max 32GB) |
| Screen Size: | 15.6Inch |
|---|---|
| RAM: | 4GB |
| ROM: | 64GB |
| Operating System: | Android 14/15 |
| Display Resolution: | 1920x1080 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Feature: | Waterproof |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Products Status: | New |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 Type-c |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Type: | 1920*1080P,IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | DC |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera/Back Camera |
| Warranty: | 3-Year |
|---|---|
| Charging Interface: | USB Type A |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Camera: | Front Camera |
| Processor: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.6G |
| Memory Capacity: | 2GB |
| Display Resolution: | 1280x800 |
| Warranty: | 3-Year |
|---|---|
| Charging Interface: | USB Type A |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45(POE Optional) |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Display Resolution: | 1280x800 |
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Processor Type: | Quad Core |
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen |
| Display Resolution: | 1280x800 |
| Warranty: | 3-Year |
|---|---|
| Camera: | Front Camera |
| Processor Type: | RK3399,Dual-core A72+quad-core A53 |
| Memory Capacity: | 2GB, 16GB |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| Size: | 10.1 Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1280*800 |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| RAM: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| Screen Size: | 10.1-inch |
|---|---|
| Size: | 10.1Inch |
| LED Status Lights: | Surrounding LED Status Lights |
| Multiple Usage Scenarios: | Meeting Room Scheduler, Digital Signage Display, Smart Home Control Panel, Employee Check-in Terminal, Interactive Information Kiosk |
| POE: | IEEE802.3at/af |