15 Inch Touch Screen POS System with RK3188 Quad Core and 10-Point Capacitive Touch Android AIO PC
| Size: | 15 Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3188 Quad Core Processor, Clocked 1.6 |
| RAM: | 1GB DDR3 |
| ROM: | 8GB |
| Operation System: | Android 5.1 |
| Size: | 15 Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3188 Quad Core Processor, Clocked 1.6 |
| RAM: | 1GB DDR3 |
| ROM: | 8GB |
| Operation System: | Android 5.1 |
| Screen Size: | Capacitive Touch Monitor 21.5 Inch FHD 1080P White Color |
|---|---|
| Resolution: | 1920*1080 |
| Interface Type: | HDMI, USB |
| Touchscreen Type: | Optional Capactitive Touch, Resistive Touch |
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Screen Size: | 19 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1440x900 |
| Interface Type: | VGA And HDMI, RS232- Optional |
| Type: | IR Touch , Capacitive Touch |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 10.1 Inch |
| Max Resolution: | 1280*800 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| Charging Interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |
| Screen Size: | 13.3 Inch |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 |
| Interface Type: | USB,HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | Yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad Core Cortex A7 |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | USB Type C |
| Drive Interface: | USB Type C |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP RK3288,Dual-core A72+quad-core A53 |
| Memory Capacity: | 2GB+16GB |
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen 10 Points Touch |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | OEM |
| Function: | SDK |
| Screen Type: | LED |
| Operation System: | Win 10 |
| Model Number: | K17 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Operating System: | Win, Android |
| Size: | 15.6 Inch Android Tablet Pc |
|---|---|
| Application: | Commercial Advertising Display |
| Brightness: | 250cd/m2 |
| Response Time: | 5ms |
| Ethernet: | Support |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Touch Panel: | 10-Point Capacitive Touch |
|---|---|
| Color: | Black,White |
| Cpu: | Quad Core Cor |
| Wifi: | 802.11b/g/n (2.4ghz&5.0Ghz Optional) |
| Resolution: | 1280 X 800 Pixels |
| Screen Size: | 10.1 12 15 15.6 17 19 21.5 24 32 ” TFT-LCD |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1024*768,1920×1080,1280×1024,1440*900 |
| Interface Type: | VGA And DVI , HDMI, RS232- Optional |
| Type: | Resistive Touch, 4-wires, 5-wires |