Hopestar 22 Inch All-in-One Touchscreen Computer with 10-Point Capacitive Touch Screen and 1920x1080 Resolution
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 22 |
| Type: | Infrared |
| Interface Type: | Serial, Usb |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 22 |
| Type: | Infrared |
| Interface Type: | Serial, Usb |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Screen Size: | 15.6 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1920 X 1080 |
| Interface Type: | USB,HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | Yes |
| Screen Size: | 8" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad Core Cortex A17 |
| Size: | 13.3 Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1280*800 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | Yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad Core Cortex A7 |
| Size: | 14 Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Processor: | RK3399 |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1280*800 |
| Storage: | 4GB+64GB |
|---|---|
| Charging Interface: | USB Type A |
| Displaysize: | 15.6 Inches |
| Cpu: | Quad Core Cor-tex A17,1.8G,RK3568 |
| Sim Slot: | 4G Flow Card |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone SIM Card Slot |
|---|---|
| Charging Interface: | USB Type A |
| Touch: | 10-Point Capacitive Touch |
| Products Status: | Stock |
| Ram: | 2GB/4GB |
| Screen Size: | 15 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1024×768 |
| Interface Type: | BNC, VGA, HDMI, AV, VGA |
| Brightness: | 400cd/m2 |
| Screen Size: | 15 Inch |
|---|---|
| Resolution: | 1024×768 |
| Brightness: | 400cd/m2 |
| Warranty: | 3 Years |
| Aspect Ratio: | 5:4 |
| Resolution: | 4K 3840x1080 @ 120hz |
|---|---|
| Screen Ratio: | 21:9 |
| Curvature: | R3000 |
| Refresh Rate: | 1MS |
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Response Time: | 5ms |
| Screen Size: | 10.1 Inch |
|---|---|
| Color: | Black White |
| Resolution: | 1280x800 |
| Interface Type: | VGA HDMI DC (DVI, USB Optional) |
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Screen Size: | 21.5 Inch |
|---|---|
| Resolution: | 1920*1080P |
| Brightness: | 400cd/m2 |
| Warranty: | 3 Years |
| Aspect Ratio: | 5:4 |
| Screen Size: | 32 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 3840x2160 |
| Interface Type: | USB, HDMI, DP |
| Refresh Rate: | 75Hz |