1280x800 All In One Pc 15 Inch Touchscreen / Pos Android Tablet RK3188 Quad Core
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 15" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 15" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
|---|---|
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Thickness: | 11mm |
| Warranty: | 3 Years |
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 13.3 Inch,15 Inch Optional |
|---|---|
| Resolution: | 4k/1920 X 1080 Optional |
| Interface Type: | USB,HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Brightness: | 350cd/m2 |
| Size: | 13.3Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 11 |
| RAM: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Size: | 15.6 Inch Screen |
|---|---|
| CPU: | I5 |
| System: | Windows7/10/11 |
| Ram: | 8GB |
| Rom: | 128GB |
| Features: | Printer /scanning |
|---|---|
| Size: | 15.6 Inch |
| Cpu: | J6412, RK3288, Rk3568, Intel Celeron J1900, Intel Celeron J6412, Intel I5, INTEL I3, Intel I7, Intel Celeron J1800 2.4ghz |
| Resolution: | 1920*1080,optional |
| Operating System: | Windows, Android |
| Screen Size: | 15.6Inch |
|---|---|
| RAM: | 4GB |
| ROM: | 64GB |
| Operating System: | Android 14/15 |
| Display Resolution: | 1920x1080 |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Warranty: | 3-Year |
|---|---|
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| Processor Main Frequency: | 1.8GHz |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Drive Interface: | USB Type C RJ45 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP RK3288,Dual-core A72+quad-core A53 |
| Memory Capacity: | 2GB/16GB (4+32GB Optional) |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Size: | 18.5Inch |
|---|---|
| Processor: | RK3399 |
| Operating System: | Android 8.1/9.0/10 |
| RAM: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Size: | 13.3Inch |
|---|---|
| Processor Manufacture: | Quad Core Cortex A17,1.6G,RK3288 |
| Ram: | 2GB/4GB |
| Memory Capacity: | 16GB/32GB |
| Operating System: | Android 8.1 |
| Screen Size: | 15.6 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1920 X 1080 |
| Interface Type: | USB,HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |