1440x900 Embedded Touch Monitor
| Screen Size: | 19 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1440x900 |
| Interface Type: | VGA And HDMI, RS232- Optional |
| Type: | IR Touch , Capacitive Touch |
| Screen Size: | 19 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1440x900 |
| Interface Type: | VGA And HDMI, RS232- Optional |
| Type: | IR Touch , Capacitive Touch |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | USB Type C |
| Drive Interface: | USB Type C |
| CPU: | Dual-core A72+quad-core A53,2.0G,RK3399 |
|---|---|
| RAM: | 2GB |
| Internal Memory: | 16GB |
| Operation System: | Android 7.1/9.0 |
| Touch Screen: | 10-Point Capacitive Touch |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Charging Interface: | DC |
| Drive Interface: | Usb |
| Camera: | Front Camera |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | Micro-USB |
| Drive Interface: | Micro USB |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 27 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 170 /160 (H/V) |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam, Front 0.3MP Rear 0.3MP |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | Quad Core |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam, Front 0.3MP Rear 0.3MP |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | Octa Core |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 22 |
| Type: | Infrared |
| Interface Type: | Serial, Usb |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 12" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 2.0GHz |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor,outdoor,bus,taxi,shop Mall |
| Panel Size: | 18.5" |
| Max Resolution: | 1366*768 |
| Viewing Angle: | V: 89 H:89 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 15.6" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core Cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam, Front 0.3MP Rear 0.3MP |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | Octa Core |