RK3288 A64 NFC Wifi 12 Inch Android Tablet With Wall Mount Bracket
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Camera: | Front Camera |
| Processor: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.6G |
| Memory Capacity: | 2GB |
| Display Resolution: | 1280x800 |
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Camera: | Front Camera |
| Processor: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.6G |
| Memory Capacity: | 2GB |
| Display Resolution: | 1280x800 |
| Warranty(Year): | 2 Years |
|---|---|
| Drive Interface: | USB, RJ45, Micro-USB, SD Card Slot, OTG |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera 2.0 |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Camera: | Front Camera Optional |
|---|---|
| Processor: | A64 |
| Memory Capacity: | 2GB/4G |
| Display Resolution: | 1280x800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Drive Interface: | USB Type C RJ45 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 15.6inch |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP Rk3399 |
| Processor Type: | 6 Core |
| Screen Size: | 10.1" IPS Screen |
|---|---|
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.6G |
| Display Resolution: | 1280x800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| Size: | 13.3 Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1280*800 |
| Panel: | IPS Screen, Waterproof |
|---|---|
| Camera: | Front Camera 5.0MP |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| Type: | Tablet PC, Industrial Tablet |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Drive Interface: | USB Type C RJ45 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Size: | 10.1 Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Processor: | Rockchip RK3288 /RK3128/RK3399 |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1280*800 |
| Keyword: | 10 Inch POE Android Tablet |
|---|---|
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| Memory Capacity: | 2GB |
| Camera: | Front Camera |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| Size: | 13.3Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3188/RK3288 |
| System: | Android 5.1/6.0/7.0/8.1/9.0/10/11 |
| Resolution: | 1280x800/1920x1080 |
| RAM: | 2GB |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Processor Manufacture: | RK3288 |
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Brightness: | 250cd/m2 |
| Response Time: | 5ms |
| Warranty(Year): | 3-Year |
|---|---|
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
| Processor Manufacture: | Quad Core Cortex A17,1.6G,RK3288 |
| Memory Capacity: | 2GB/16GB (4+32GB Optional) |