| Function: | NFC, Fingerprint Identification, QR Code Scan Etc// |
|---|---|
| Drive Interface: | 1*Type-C Charger,1*Sim Card Slot,1*TF Card Slot,1*Earphone Jack,1*RS485 Port |
| Camera: | 2.0+5.0MP ,2.0+8.0MP ,5.0+13.0MP |
| Processor Manufacture: | RK3399(ARM Quad Core A53+Dual Core A72) |
| Display Resolution: | 1280x800, 1920x1200 Optional |
| Function: | NFC, Fingerprint Identification, QR Code Scan Etc// |
|---|---|
| Drive Interface: | 1*Type-C Charger,1*Sim Card Slot,1*TF Card Slot,1*Earphone Jack,1*RS485 Port |
| Camera: | 2.0+5.0MP ,2.0+8.0MP ,5.0+13.0MP |
| Processor Manufacture: | RK3399(ARM Quad Core A53+Dual Core A72) |
| Display Resolution: | 1280x800, 1920x1200 Optional |
| Warranty(Year): | 3-YEARS |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45, SD Card Slot, Type-c |
| Camera: | 5MP/2MP Optional Front, 13MP/5MP/8MP Optional Rear |
| Processor Manufacture: | Rockchip 3399 2.0Ghz |
| Display Resolution: | (higher Optional) |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 10.1 |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Warranty: | 3-Year |
|---|---|
| Charging Interface: | USB Type A |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| Model Number: | HPI7 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Memory: | 4GB DDR3, 8GB DDR3, 2GB DDR3, 16gb Ddr3 |
| Model Number: | F1 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | Cnhopestar |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Operating System: | Android |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | CnHopestar |
| Function: | SDK |
| Screen Type: | LED, Capacitive Touch Screen |
| Operation System: | Android, Windows |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor,outdoor,bus,taxi,shop Mall |
| Panel Size: | 18.5" |
| Max Resolution: | 1366*768 |
| Viewing Angle: | V: 89 H:89 |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | Micro-USB |
| Drive Interface: | Micro USB |
| ROM: | 16GB |
|---|---|
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| Size: | 10.1Inch |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| LED Colors: | Multiple Colors (red For Occupied, Green For Available) |
| Warranty: | 3-Year |
|---|---|
| Charging Interface: | USB Type A |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| Size: | 15 Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3188 Quad Core Processor, Clocked 1.6 |
| RAM: | 1GB DDR3 |
| ROM: | 8GB |
| Operation System: | Android 5.1 |
| Screen Size: | 10 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Feature: | USB Type C |
| Drive Interface:: | G+G, 5 Point Touch Capacitive Touch Screen |
| Rugged Degree: | IP65 Waterproof, Dustproof, Dropproof |