10.1'' L Shape RK3288 All In One Android Tablet IPS Touchscreen
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Camera: | 2.0M/P,front Camera |
| Display Resolution: | 1280x800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| CPU: | Quad Core Cortex A17,1.6G,RK3288 |
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 |
|---|---|
| Camera: | 2.0M/P,front Camera |
| Display Resolution: | 1280x800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| CPU: | Quad Core Cortex A17,1.6G,RK3288 |
| Name: | L Shape Desktop Android Tablet Pc |
|---|---|
| Os: | Android 11 |
| RAM/ROM: | 2GB+16GB/4GB+32GB |
| Screen: | Capacitive Touch Screen |
| Application: | Bank Hotel Restaurant Ordering |
| Size: | 14Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| System: | Android 11 |
| Ram: | 2GB |
| Rom: | 16GB |
| Size: | 8.1 Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Operating System: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Display Resolution: | 800*1280 |
| RAM: | 2GB |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | DC |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera/Back Camera |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 15" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Processor Manufacture: | RK3288 |
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| Model Number: | RS623 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
| Operating System: | Android, Win |
| Warranty(Year): | 2 Years |
|---|---|
| Drive Interface: | USB, RJ45, Micro-USB, SD Card Slot, OTG |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera 2.0 |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Network: | 3G / 4G /5G |
|---|---|
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen 10 Points Touch |
| Mounting Options: | Wall Mount, Table Stand |
| Touch Type: | 10-Point Capacitive Touch |
| Usage: | Shopping Mall Cafe Shop Restaurant |
| Memory Capacity: | 2GB/4GB |
|---|---|
| Sim Slot: | 4G Flow Card |
| ROM: | 16GB/32GB |
| Use: | Restaurant Othering |
| Drive Interface: | USB HD-MI RJ45 Type-c |
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen |
|---|---|
| Operating System: | Android |
| Rom: | 16/32GB |
| Input Voltage: | 12V/1.5A |
| Cpu: | RK3288 |
| Processor: | Quad-core Rockchip |
|---|---|
| Memory: | 2GB+16GB |
| Support Interface: | USB*2 / RJ45 / SD |
| Weight: | 1.5KG |
| Led Light: | 4 Sides Light Bar |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Feature: | Waterproof |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Products Status: | New |