wall mountablet 24inch 1920x1080 RK3568 octa core Commercial digital signage android tablet pc Touch screen business kiosk
| Rom Storage: | 32GB/64GB |
|---|---|
| Sim Slot: | Support |
| Rom: | 4GB |
| Cpu: | RK3588 Octa Core |
| Wifi: | 802.11b/g/n (2.4ghz&5.0Ghz Optional) |
| Rom Storage: | 32GB/64GB |
|---|---|
| Sim Slot: | Support |
| Rom: | 4GB |
| Cpu: | RK3588 Octa Core |
| Wifi: | 802.11b/g/n (2.4ghz&5.0Ghz Optional) |
| Warranty: | 3-Year |
|---|---|
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| Processor Main Frequency: | 1.8GHz |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 Type-c |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Size: | 15.6 Inch Android Tablet Pc |
|---|---|
| Application: | Commercial Advertising Display |
| Brightness: | 250cd/m2 |
| Response Time: | 5ms |
| Ethernet: | Support |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Drive Interface: | USB Type C |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Size: | 15.6Inch |
|---|---|
| CPU: | N2840/RK3288 |
| System: | Win/Android |
| Ram: | 2GB |
| Rom: | 16/32GB |
| Size: | 15Inch |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| System: | Win/Android |
| Ram: | 2GB |
| Rom: | 32GB |
| Size: | 15.6 Inch Screen |
|---|---|
| CPU: | I5 |
| System: | Win7/10/11 |
| Ram: | 8GB |
| Rom: | 128GB |
| Processor: | Quad-core Rockchip |
|---|---|
| Memory: | 4GB+32GB |
| Support Interface: | USB*2 / RJ45 / SD |
| Weight: | 1.5KG |
| Led Light: | 4 Sides Light Bar |
| Size: | 8 Inch |
|---|---|
| Processor: | RK3399 |
| RAM: | 2GB |
| Internal Memory: | 16GB |
| Operating System: | Android 8.1/9.0/10 |
| Camera: | Front Camera 2MP |
|---|---|
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP RK3288 |
| Memory Capacity: | 2GB/16GB (4+32GB Optional) |
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen 10 Points Touch |
| Display Resolution: | 1280x800 |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 |
| Connectivity: | Wi-Fi, BT |
| Earphone: | 3.5mm Earphone |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | CNHOPESTAR |
| Function: | SDK |
| Screen Type: | LED |
| Operation System: | Win |
| Place Of Origin: | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name: | CnHopestar |
| Function: | SDK |
| Keyword: | 15.6 Inch Capacitive Touch Screen Cash Register All In One Pos Machine |
| Screen Size: | 15.6 Inch |
| Model Number: | A2 |
|---|---|
| Country Of Origin: | China |
| Brand Name: | OEM |
| Cpu: | In-tel N2840/Rockchip |
| Resolution: | 1366*768 |