14Inch RK3566 CPU Conference Room Booking Tablet Android Tablet Surrounding LED Lights
| Size: | 14Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 11 |
| Ram: | 2/4 GB |
| Rom: | 16/32 GB |
| Size: | 14Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 11 |
| Ram: | 2/4 GB |
| Rom: | 16/32 GB |
| Size: | 15.6Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 11 |
| Ram: | 2GB |
| Rom: | 16GB |
| Size: | 14Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| System: | Android 11 |
| Ram: | 2GB |
| Rom: | 16GB |
| Size: | 17.3Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 11 |
| RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Size: | 13.3Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 11 |
| Ram: | 2/4GB |
| Rom: | 16/32GB |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Screen: | 13.3 Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | Front Camera |
| Products Status: | New |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| ROM: | 16GB |
|---|---|
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| Size: | 10.1Inch |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| LED Colors: | Multiple Colors (red For Occupied, Green For Available) |
| RAM: | 2GB/4GB |
|---|---|
| Usage: | Digital Poster Advertising Player |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Type: | Business Tablet PC, Industrial Tablet |
| Storage Capacity: | 16GB/32GB/64GB |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | DC |
| Drive Interface: | Mini-USB |
| Warranty: | 3-Year |
|---|---|
| Charging Interface: | USB Type A |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| Camera: | Front Camera 2MP |
|---|---|
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP RK3288 |
| Memory Capacity: | 2GB/16GB (4+32GB Optional) |
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen 10 Points Touch |
| Display Resolution: | 1280x800 |
| Size: | 13.3Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 11 |
| RAM: | 2GB |
| ROM: | 16GB |
| Size: | 15.6Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| System: | Android 13 |
| Ram: | 4GB |
| Rom: | 32GB |
| Warranty: | 3-Year |
|---|---|
| Charging Interface: | USB Type A |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |