13.3inch All In One Android Tablet Meeting Room PC With LED Light
| Size: | 13.3inch |
|---|---|
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| Operating System: | Android 6.0/8.1 |
| RAM: | 2GB |
| ROM: | 16B |
| Size: | 13.3inch |
|---|---|
| Processor Type: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.8G |
| Operating System: | Android 6.0/8.1 |
| RAM: | 2GB |
| ROM: | 16B |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Feature: | Waterproof |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Products Status: | New |
| Size: | 8/10.1Inch |
|---|---|
| Cpu: | RK3399 |
| System: | Android Optional |
| Ram: | 2GB |
| Rom: | 16GB |
| Size: | 9.7inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 13 |
| RAM: | 4GB |
| ROM: | 32/64GB |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| CPU: | Quad Core Cor-tex A17,1.8G,RK3288 |
| Operating System: | Android 8.1/10.0 |
| RAM: | 2GB |
| Internal Memory: | 16GB |
| Size: | 15.6Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| System: | Android 11 |
| Size: | 8.1 Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Operating System: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| Display Resolution: | 800*1280 |
| RAM: | 2GB |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| System: | Android Optional |
| Ram: | 2GB |
| Rom: | 16GB |
| Operating System: | Android 8.1/9.0/10/11 |
|---|---|
| Multiple Usage Scenarios: | Meeting Room Scheduler, Digital Signage Display, Smart Home Control Panel, Employee Check-in Terminal, Interactive Information Kiosk |
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| LED Status Lights: | Surrounding LED Status Lights |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| Size: | 14 Inch IPS |
|---|---|
| Camera: | 2MP Front Camera |
| Processor: | RK3399 |
| Touch Screen: | Capacitive Screen |
| Resolution: | 1280*800 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | Yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad Core Cortex A7 |
| Panel: | IPS Screen, Waterproof |
|---|---|
| Camera: | Front Camera 5.0MP |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| Operating System: | Android 8.1 |
| Type: | Tablet PC, Industrial Tablet |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | Yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad Core Cortex A7 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Cpu: | Quad Core 1.3 GHz |
|---|---|
| Color: | White Color |
| Call Handgrip: | Yes |
| Function: | NFC POE |
| Use: | Hospital |