1280x800 All In One Pc 15 Inch Touchscreen / Pos Android Tablet RK3188 Quad Core
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 15" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 15" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core Cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Type: | 1920*1080P,IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 10" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core Cortex A53,1.5G |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHZ |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core Cortex A53,1.5G |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | USB Type C |
| Drive Interface: | USB Type C |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 Type-c |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| Charging Interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | RK3368,Octa-core Cortex A53,1.5G |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 10.1 Inch |
| Max Resolution: | 1280*800 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Size: | 15.6inch/21.5inch/24inch/32inch Optional |
|---|---|
| Application: | Commercial Advertising Display |
| Brightness: | 250cd/m2 |
| Response Time: | 5ms |
| Ethernet: | Support |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Charging Interface: | DC |
| Drive Interface: | Usb |
| Camera: | Front Camera |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHz |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Charging Interface: | DC |
| Drive Interface: | Usb |
| Camera: | Front Camera |