8-inch Horizontal Desktop Android Ordering Tablet RK3399 Processor NFC POE Bank Self-service Tablet PC
| Size: | 8/10.1Inch |
|---|---|
| Cpu: | RK3399 |
| System: | Android Optional |
| Ram: | 2GB |
| Rom: | 16GB |
| Size: | 8/10.1Inch |
|---|---|
| Cpu: | RK3399 |
| System: | Android Optional |
| Ram: | 2GB |
| Rom: | 16GB |
| CPU: | RK3399 |
|---|---|
| Operating System: | Android Optional |
| Display Resolution: | 800*1280 |
| Internal Memory: | 16GB |
| RAM: | 2GB |
| Screen Size: | 15.6Inch |
|---|---|
| RAM: | 4GB |
| ROM: | 64GB |
| Operating System: | Android 14/15 |
| Display Resolution: | 1920x1080 |
| Aspect Ratio: | 16:10 |
|---|---|
| Touch Screen: | 10-Point Capacitive Touch |
| Interface: | USB / RJ45 / SD / Earphone |
| System: | Android 8.1/9.0/10/11/13 |
| Nfc: | Support |
| Product Name: | Restaurant Ordering Tablet |
|---|---|
| Specialfeatures: | Pre-installed Restaurant Ordering Software, Multi-language Support, Durable Casing |
| Warranty: | 1-Year |
| System: | Android Optional |
| Type: | L-shape Android Tablet |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 11 |
| Ram: | 2/4GB |
| Memory: | 16/32GB |
| Size: | 17.3Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 11 |
| RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| Operating System: | Android 13 |
| RAM: | 4GB |
| ROM: | 32GB |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Drive Interface: | USB HDMI RJ45 Type-c |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | Rockchip |
| Screen Size: | 15.6Inch |
|---|---|
| RAM: | 2/4GB |
| ROM: | 16/32GB |
| Operating System: | Android 6.0/7.1/8.0/9.0/10/11 |
| Display Resolution: | 1920x1080 |
| Keywords: | Desktop Android Tablet Pc |
|---|---|
| Colors: | Black, White |
| Memory: | 16/32GB |
| Ram: | 2GB/4GB |
| Interfaces: | RJ45, USB, DC IN, MicroSD Card |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 15.6inch |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP Rk3399 |
| Processor Type: | 6 Core |
| Function: | NFC, Fingerprint Identification, QR Code Scan Etc// |
|---|---|
| Drive Interface: | Micro SD*1, USB TypeC*1, USB-A*1, SIM Card*1,HDMI*1 |
| Camera: | 2.0+5.0MP ,2.0+8.0MP ,5.0+13.0MP |
| Display Resolution: | IPS HD800*1280; IPS FHD 1920*1200 |
| Operating System: | Android 9.0 |
| Size: | 13.3Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 11 |
| Ram: | 2/4GB |
| Rom: | 16/32GB |