Hospital 15.6inch Health Care Tablet Android All in one Medical Industry Grade Tablets With Call Handle Camera
| Size: | 15.6Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 11 |
| Ram: | 2/4GB |
| Rom: | 16/32GB |
| Size: | 15.6Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 11 |
| Ram: | 2/4GB |
| Rom: | 16/32GB |
| Size: | 10.1Inch Lcd Panel |
|---|---|
| CPU: | RK3399,Dual-core A72+quad-core A53 |
| RAM: | 2 GB |
| ROM: | 16 GB |
| System: | Android 7.1/10 |
| Cpu: | Quad Core 1.3 GHz |
|---|---|
| Color: | White Color |
| Call Handgrip: | Yes |
| Function: | NFC POE |
| Use: | Hospital |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
|---|---|
| Camera: | Front Camera |
| Products Status: | New |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | QUAD Core |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| System: | Android 13 |
| Ram: | 4GB |
| Rom: | 32GB |
| Function: | NFC, Fingerprint Identification, QR Code Scan Etc// |
|---|---|
| Drive Interface: | 1*Type-C Charger,1*Sim Card Slot,1*TF Card Slot,1*Earphone Jack,1*RS485 Port |
| Camera: | 2.0+5.0MP ,2.0+8.0MP ,5.0+13.0MP |
| Processor Manufacture: | MT6753 Octa-core 1.6GHz; |
| Display Resolution: | 1280x800, 1920x1200 Optional |
| Size: | 10.1inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 11 |
| RAM: | 2/4 GB |
| ROM: | 16/32 GB |
| Function: | NFC, Fingerprint Identification, QR Code Scan Etc// |
|---|---|
| Drive Interface: | 1*Type-C Charger,1*Sim Card Slot,1*TF Card Slot,1*Earphone Jack,1*RS485 Port |
| Camera: | 2.0+5.0MP ,2.0+8.0MP ,5.0+13.0MP |
| Processor Manufacture: | RK3399(ARM Quad Core A53+Dual Core A72) |
| Display Resolution: | 1280x800, 1920x1200 Optional |