IPS Portable Hopestar Monitor 15 Inch USB Type C HDMI Inputs For PS4 Switch
| Screen Size: | 15.6 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1920 X 1080 |
| Interface Type: | USB,HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Screen Size: | 15.6 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1920 X 1080 |
| Interface Type: | USB,HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Screen Size: | 15 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1024×768 |
| Interface Type: | BNC, VGA, HDMI, AV, VGA |
| Brightness: | 400cd/m2 |
| Screen Size: | 15.6 |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1280*1024 |
| Interface Type: | VGA, HDMI, USB |
| Type: | Capactitive Touch, 4-wires, 5-wires Touch Optional |
| Size: | 15 Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3188 Quad Core Processor, Clocked 1.6 |
| RAM: | 1GB DDR3 |
| ROM: | 8GB |
| Operation System: | Android 5.1 |
| Screen Size: | 15 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1920 X 1080 |
| Interface Type: | USB,Mini HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Screen Size: | 15.6 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1920x1080 |
| Interface Type: | USB,HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Screen Size: | 15.4/15.6/18.5 / 19 / 19.5 / 20 / 21.5 / 22 / 23 / 23.6 / 24 |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1024 X 768,1920*1080,1024 X 768,1680 X 1050 |
| Interface Type: | HDMI+VGA |
| Brightness: | 250cd/m2 |
| Screen Size: | 15 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1024x768 |
| Interface Type: | VGA HDMI USB DC |
| Type: | Resistive Touch, 4-wires, 5-wires, Capacitive |
| Screen Size: | 13.3 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1920 X 1080 |
| Interface Type: | USB,HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Screen Size: | 17 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1280*1024 |
| Interface Type: | VGA, HDMI, USB |
| Type: | Resistive Touch, 4-wires, 5-wires Touch Optional |
| Screen Size: | 15.6 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1920 X 1080 |
| Interface Type: | USB,HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Screen Size: | 15.6 Inch |
|---|---|
| Color: | Black |
| Resolution: | 1920 X 1080 |
| Interface Type: | USB,HDMI, Typec*2 |
| Type: | Capacitive 10 Points Touch |
| Screen Size: | 10 Inch |
|---|---|
| Resolution: | 1024X600 |
| Brightness: | 250cd/m2 |
| Warranty: | 3 Years |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
|---|---|
| Camera: | Front Camera |
| Products Status: | New |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | QUAD Core |
| Viewing Angle: | Horizontal 178°Vertical:178° |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Connector: | Type-C/H-DMI |
| Power Supply: | 100 To 240V AC (DC 12V) |
| Installation: | Desktop Or Wall Mounted |