10.1 Inch IPS Display All-in-One Touch Screen PC with 2.0MP Front Camera and Android 6.0 System
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 10.1 Inch |
| Max Resolution: | 1280*800 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 10.1 Inch |
| Max Resolution: | 1280*800 |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 15" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 15" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | USB Type C |
| Drive Interface: | USB Type C |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Charging Interface: | DC |
| Drive Interface: | Usb |
| Camera: | Front Camera |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | DC |
| Drive Interface: | Mini-USB |
| Size: | 15.6Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| Ram: | 4GB |
| Rom: | 32GB |
| System: | Android 13 |
| Camera: | Front Camera, Second Webcam, Front 0.3MP Rear 0.3MP |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | Allwinner |
| Processor Type: | Octa Core |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Drive Interface: | USB Type C RJ45 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Size: | 15.6Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| System: | Android 13 |
| Ram: | 4GB |
| Rom: | 32GB |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 13 |
| Ram: | 4GB |
| Rom: | 32GB |
| Size: | 9.7inch |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| System: | Android 13 |
| RAM: | 4GB |
| ROM: | 32/64GB |