10.1Inch RK3399 Wall Mounted Smart Home Control Tablet with Surrounding LED Light and Android 13
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| Ram: | 4GB |
| Rom: | 32GB |
| CPU: | RK3399 |
| System: | Android 13 |
| Size: | 10.1Inch |
|---|---|
| Ram: | 4GB |
| Rom: | 32GB |
| CPU: | RK3399 |
| System: | Android 13 |
| Size: | 15 Inch |
|---|---|
| CPU: | RK3188 Quad Core Processor, Clocked 1.6 |
| RAM: | 1GB DDR3 |
| ROM: | 8GB |
| Operation System: | Android 5.1 |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Drive Interface: | USB Type C |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core Cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.6G |
| Panel: | 15.6"LCD IPS Panel |
| Display Mode: | Normally Black ,IPS |
| Micro USB: | Micro USB OTG |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Charging Interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair |
| Camera: | Front Camera |
| Type: | IPS |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Brightness: | 250cd/m2 |
| Response Time: | 5ms |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Drive Interface: | USB Type C RJ45 |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Material: | ABS |
|---|---|
| CPU: | RK3288,Quad-core Cortex A17,1.6G |
| Internal Memory: | 16GB |
| Touch Screen: | 10-Point Capacitive Touch |
| Panel: | 13.3"LCD Panel |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support |
| Camera: | Front Camera |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP RK3399,Dual-core A72+quad-core A53 |
| Memory Capacity: | 2GB/16GB (4+32GB Optional) |
| Warranty(Year): | 3-YEAR |
|---|---|
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP RK3288,Dual-core A72+quad-core A53 |
| Memory Capacity: | 2GB+16GB |
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen 10 Points Touch |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| After-sales Service: | Call Center And On-line Technical Support, Onsite Training And Inspection, Free Spare Parts, Return And Replacement, Repair, Others |
| Camera: | Front Camera |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | For Professional |
| Feature: | Waterproof |
| Charging Interface: | DC |
| Drive Interface: | Usb |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Screen Size: | 13.3" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Octa Core |
| Processor Main Frequency: | 1.5GHz |